De interclub kalender is er!

De interclubkalender 2019 is beschikbaar. Klik op onderstaande link om te ontdekken tegen welke clubs jullie spelen. We wensen iedereen alvast een sportief interclubseizoen!

 

https://www.tennisvlaanderen.be/club-interclub?clubId=2453&tab=ploeg

 

Hieronder een overzicht van de thuiswedstrijden:

 

         THUISWEDSTRIJDEN 2019  
DATUM  UUR AFDELING                ONTMOETING PLOEGKAPITEIN
             
ma 22/4 9u Mei U13/4       KTCLM KTCLM B  - TC WATERSCHEI Zoé Mokosinski
    Mei U15/3  KTCLM   - TC MAASEIK  Eva Norris
    Mei U15/4 KTCLM B  - TC LANAKEN B Viola Schiemann
    Jo U 13/3 KTCLM A  - TC WATERSCHEI Leander Tulleneers
   10u U9/3 KTCLM B  - TC AS D Marieke Thijsen
  11u Jo U11/4 KTCLM A  - TC TONGERSE B Sem Cruysberghs
  14u Da 25/4 KTCLM A  - TC DEN BRUUL A Steffie Michalek
    Da 35/3 KTCLM   - TC DILSEN A Heidi Stalmans
di 23/4 14 of 19u DD50/3 KTCLM C  - TC WIMBLEDON Marleen Aerts
  19u DD 50/3 KTCLM B  - TC KAULILLE Gaby Tulleners
woe 24/4 17u DD50/3 KTCLM D  - TC KORTESSEM B Chantal Janssen
  19u Da 45/3 KTCLM   - TC BOCHOLT Colette Luys
do 25/4 15u DH60/3 KTCLM   - TC LANAKEN  Noèl Deckers
  19u He 35/6 KTCLM   - TC IRIS Bos Christophe
vrij 26/4 19u He 35/5 KTCLM A  - TC ZUTENDAAL Peter Telen
    He 35/5 KTCLM B  - TC AS Danny Schuermans
za 27/4 9u Mei U11/4 KTCLM   - TC WINTERSLAG A Neclanur Altintas
    Mei U13/4 KTCLM   - TC WINTERSLAG Kaat Vangrieken
  11u U9/3 KTCLM A  - TC IRIS B Fleur Bollen
  12u Mei U11/3 KTCLM  - TC BREESE  Lavina Jaquemin
  14u Da 6 KTCLM  - TC Wimbledon A Maxine Vranken
  14u Da 25/4 KTCLM   - TC IRIS B Steffie Michalek
    Da 25/4 KTCLM B  - TC JUS IN  An Segers
    H 45/4 KTCLM B  - TC WEZL B Leo Brodala
zo 28/4  14u H 7 (4 sp.) KTCLM  - TC ALKEN A Hendrik Muermans
woe 1/5 9u Jo U11/4 KTCLM B  - TC MAASEIK B Birger Verheyen
    Jo U15/4 KTCLM  - TC TEN. DEL A Alexander Bos
    Mei U13/4     KTCLM B KTCLM B  - TC IRIS B Zoé Mokosinski
    U 9/3 KTCLM B  - TC DILSEN  Marieke Thijsen
  12u Jo U11/4 KTCLM A  - TC LANAKEN A Sem Cruysberghs
  14u DD 50/2 KTCLM   - TC HAMONT Myrjam Conings
    DD 50/3 KTCLM A  - TC NEERPELTSE A Katrin Hermans
    DD 50/3 KTCLM B  - TC DE KREKEL B Gaby Tulleners
do 2/05 14 of 19u DG 50/60 KTCLM   - TC DRIEHOEVEN Marleen Aerts
  19u Da 35/1 KTCLM  - TC  BOCHOLT B Sillen Kim
vrij 3/5 19u He 35/4 KTCLM  - TC TONGERSE B Raf Holtof
    He 35/5 KTCLM A  - TC DEMERSTRAND Peter Telen
zat 4/05 9u Jo U13/4 KTCLM  - TC IRIS Leander Tulleneers
    Mei U11/4       KTCLM KTCLM  - TC NEERPOETEREN Neclanur Altintas
    Mei U15/3       KTCLM KTCLM   - TC BOCHOLT Eva Norris
    Mei U 15/4     KTCLM KTCLM  - TC MAASEIK A Viola Schiemann
4 banen 11u He 45/4 KTCLM B  - TC NUCLEA B Leon Brodala
  12u Mei U11/3 KTCLM  - TC TEN.DEL Lavina Jaquemin
  14u Da 4 KTCLM  - TC LAAKDAL B Britt Nijs
    Da 25/5 KTCLM  - TC TESSENDERLO Elke Van Caimere
    H 45/3 KTCLM   - TC SMASH KERMT Wim Van De Vyver
    H 45/4 KTCLM A  - TC HAM Yvo Dreesen
zo 5/5        14u He 2 KTCLM  – TC  NEERPELTSE Alex Rasera
    He 5 KTCLM  –  TC TEN.DEL Leander Verhofstadt
di 7/5 14 of 19u DD 50/3 KTCLM C  - TC KORTESSEM A Marleen Aerts
    DH 60/3 KTCLM   - TC AS Noèl Deckers
woe 8/5 19u Da 45/3 KTCLM  - TC IRIS Colette Luys
do 9/5 19u Da 35/3 KTCLM   - TC WATERSCHEI C Heidi Stalmans
    He 35/5 KTCLM B  - TC WATERSCHEI A Danny Schuermans
vrij10/5 19u He 35/3 KTCLM   - TC DILSEN Kris Gommeren
    He 35/6 KTCLM  - TC MAASEIK  Christophe Bos
za 11/5 9u U 9/3 KTCLM A  – TC DE TEN. DEL  E Fleur Bollen
    Jo U15/4 KTCLM  - TC NEEROETEREN B Alexander Bos
    Jo U11/4 KTCLM B  - TC IRIS B Birger Verheyen
    Mei U13/4 KTCLM A  - TC LANAKEN A Kaat Vangrieken
    Mei U15/3 KTCLM  - TC LANAKEN  Eva Norris
    Mei U15/4 KTCLM  – TC DE KREKEL PEER  Viola Schiemann
4 banen=> 11u Da 6 KTCLM  - TC HALEN DE ZWALUW A  Maxine Vranken
  12u U 9/3 KTCLM B  - TC IRIS A Marieke Thysen
  14u Da 2 KTCLM  - TC FIELD Ylenia Farinelli
    Da 25/1 KTCLM  - TC NEEROETEREN  Daphne Deckers
    Da 25/4 KTCLM A  - TC KAULILLE Steffie Michalek
    Da 25/4 KTCLM B  - TC HAMONT B An Segers
zo 12/5 14u He 7( 4sp.) KTCLM   - LAAKDAL Hendrik Muermans
beide ploegen 4 banen He 25/7 KTCLM  - TC MOL Jos Vranken
woe 15/5 17u DD 50/3 KTCLM D  - TC STEVOORTSE A Chantal Janssen
  19u DD 50/3 KTCLM B  - TC NEERPELTSE B Gaby Tulleners
do 16/5 19u DD 50/2 KTCLM   - TC DE KREKEL PEER  Myrjam Conings
    Da 35/1 KTCLM  - TC KAULILLE Kim Sillen
vrij17/5  19u He 35/5 KTCLM A  - TC NEEROETEREN  Peter Telen
za 18/5 14u He 45/3 KTCLM  - TC RUNKSTER Wim Van De Vyver
    He 45/4 KTCLM A  - TC OP DE WAAL Yvo Dreesen
    He 45/4 KTCLM B  - TC GT TESSENDERLO Leon Brodala
Zo 19/5 14u He 5 KTCLM   - TC MOL Leander Verhofstadt
    He 7( 4sp.) KTCLM  - TC WINTERSLAG Hendrik Muermans
woe 22/5 19u DD 50/3 KTCLM A  - TC HAMONT Katrin Hermans
do 23/5 14 of 19u DG 50/60 KTCLM  - TC WATERSCHEI A Marleen Aerts
  19u He 35/4 KTCLM   - TC LANAKEN B Raf Holtof
vrij24/5 19u He 35/3 KTCLM  - TC AS B Kris Gommeren
    He 35/5 KTCLM B  - TC OPOETERSE Danny Schuermans
za 25/5 14u Da 2 KTCLM   - TC JUS IN A Ylenia Farinelli
    Da 4 KTCLM  - TC JUS IN Britt Nijs
    Da 25/1 KTCLM  - TC DIEST Daphne Deckers
    Da 25/5 KTCLM  - TC DIEST D Elke Van Caimere
zo 26/5 14u He 2 KTCLM  - TC LAAKDAL Alex Rasera
    He 25/7 KTCLM  - TC LEOPOLDSBURG B Jos Vranken
zo 2/6 14u He 5 KTCLM  - TC HAMONT Leander Verhofstadt
za 8/6 14u He 45 NATION. KTCLM  - TC PEERDSBOS Raf Vansweevelt
woe 12/6 19u Da 55/3 KTCLM  - TC PAAL Colette Luys
di 16/6 15u He 70 KTCLM  - TC DIEST Theo Dochez
za 29/6 14u He 45 NATION. KTCLM  –  TC St. FIACRE Raf Vansweevelt
Foto